Singles Championship - The C.E Hunt Cup

Season Winner Runner Up
17 - 18 T.B.D T.B.D
16 - 17 D.McQuater - Watchet Royal British Legion "B" J.Ridewood - Dulverton
15 - 16 B.Waterman - Watchet Royal British Legion "A" C.Ashby - Watchet Royal British Legion "A"
14 - 15 B.Waterman - Watchet Royal British Legion "A" O.Waterman - Watchet Royal British Legion "A"
13 - 14 G.Green - Minehead Social "B" S.Turley - Minehead Social "A"
12 - 13 M.Shoosmith - Carhampton S.Turley - Carhampton
11 - 12 G.Green - Old Cleeve I.Griffiths - Minehead Royal British Legion
10 - 11 C.Lewington - Porlock G.Green - Old Cleeve
09 - 10 R.Devlin - Williton A.Newton - Porlock
08 - 09 D.Webber - Porlock C.Lewington - Porlock
07 - 08 D.Bodger - Dulverton N.Yaw - Old Cleeve
06 - 07 C.Lewington - Porlock N.Williams - Minehead Social
05 - 06 D.McQuater - Old Cleeve A.Newton - Porlock
04 - 05 S.Mitchell - Minehead Social "A" J.Floyde - Porlock
03 - 04 N.Yaw - Watchet Royal British Legion "B" C.Reeson - Blue Anchor "A"
02 - 03 G.Green - Minehead Social "A" N.Yaw - Watchet Royal British Legion "B"
01 - 02 N.Yaw - Watchet Royal British Legion "A" I.Freeman - Watchet Conservative Club
00 - 01 I.Freeman - Watchet Conservative Club G.Green - Minehead Social
99 - 00 I.Freeman - Watchet Conservative Club G.Green - Minehead Social
98 - 99 J.Floyde - Porlock "A" M.Howell - Allerford
97 - 98 C.Reeson - Blue Anchor "A" N.Bliss - Watchet Conservative Club
96 - 97 J.Floyde - Porlock "A" I.Freeman - Watchet Conservative Club
95 - 96 J.Floyde - Porlock "A" S.Webber - Alcombe Village Hall "B"
94 - 95 N.Yaw - Watchet Royal British Legion "C" C.Reeson - Dunster "A"
93 - 94 S.Davies - Alcombe Village Hall "B" C.Lewington - Porlock "A"
92 - 93 S.Webber - Old Cleeve "B" N.Williams - Watchet Snooker Center
91 - 92 D.Rawlinson - Watchet Snooker Center N.Williams - Watchet Snooker Center
90 - 91 N.Yaw - Watchet Royal British Legion "A" R.Lewington - Carhampton "B"
89 - 90 N.Williams - Williton "B" J.Bates - Stockland "A"
88 - 89 D.Webber - Carhampton "B" T.Atkins - Exford
87 - 88 A.Willcocks - Police "A" N.Yaw - Watchet Royal British Legion "A"
86 - 87 W.McKenna - Minehead Royal British Legion "A" A.Norman - Alcombe Village Hall "A"
85 - 86 A.Westcott - Social Club Blacks J.Floyde - Porlock "A"
84 - 85 J.Floyde - Porlock "A" G.Semerfield - Watchet Royal British Legion "A"
83 - 84 N.Yaw - Watchet Royal British Legion "A" G.Semerfield - Watchet Royal British Legion "A"
82 - 83 D.Roberts - Social Club Blacks C.Glanville - Porlock "A"
81 - 82 R.Taylor - Watchet Royal British Legion J.Walters - Minehead Royal British Legion "A"
80 - 81 J.Floyde - Porlock "A" G.Rowe
79 - 80 J.Floyde - Porlock "A" R.Lewington
78 - 79 N.Yaw - Watchet Royal British Legion "A" D.Roberts - Social Club Blacks
77 - 78 J.Floyde - Porlock "A" A.Manley - Withycombe
76 - 77 J.Floyde - Porlock "A" C.Glanville - Porlock "A"
75 - 76 J.Floyde - Porlock "A" G.Semerfield - Watchet Royal British Legion "A"
74 - 75 G.Semerfield - Watchet Royal British Legion "A" A.Wescott - Minehead Royal British Legion "A"
73 - 74 C.Glanville - Porlock "A" K.Holman - Minehead Social "A"